Endüstriyel Fan Üretimi

Endüstriyel Fan Üretimi
Medya Haber


Firmanın resmi sitesi üzerinde farklı türde fan modelleri bulunmaktadır. Endüstriyel fan üreticileri arasında yer alan bu platform son derece kaliteli hizmetler sunmaktadır. Seçenekler arasında yer alan plug fanlar, 6CW serisi endüstriyel plug fanlar olarak başta ısıtma soğutma olarak kullanılır. Toz emiş sistemleri ve birçok alanda havalandırma ihtiyaçlarında bu ürünü kullanabilirsiniz. Çözüm sağlayacak en önemli fan modelleri, plug fan olarak kullanılabilir.

Seçenekler arasında yer alan diğer farklı özellikteki fanlar ise düşük basınç istenen ortamlarda rahatlıkla kullanıma uygundur. Bu ürün grubunda ise kullanılan 6CW serisi plug fanlar sayesinde konforlu olarak kullanılabilecektir. Plug fan ürünlerinin yanı sıra, orta basınçlı salyangoz fanlar da kategoriler arasındadır. Salyangoz fanlar, genellikle küçük tanecikli parçacıkların kâğıt, plastik ve karton gibi malzemeler tarafından emilmesi ve transferinde kullanılarak yüksek devirli şekilde çalışır. Kayış tahrikli fanlar ise RKK serisi radyal kayış kasnaklı modellerdir.

Salyangoz sanayi tipi ürünlerin yanı sıra, yüksek basınçlı körük, malzeme nakil fanı, exproof fanlar, özel üretim fan ve benzeri ürün grupları sitenin ana sayfasında yerini alır. ELC AIR olarak üretimi yapılan fan türleri, sitenin ana sayfası üzerinde yerini alır. Geniş bir ürün yelpazesine ayrılan fan türleri, farklı mekanlarda kullanılabilecektir. Site üzerindeki ürün gruplarını detaylı bir şekilde kontrol etmek adına www.elcair.com linki üzerinden detaylı bir şekilde gözden geçirebilirsiniz.