Evrenin Temeli Yantra Geometrisi

Yantra geometrisi, her şeyi yaratan ve bir araya getiren enerji düzenlerinin araştırıldığı bir enerjidir.

Mayıs 26, 2022 - 08:14
Ocak 30, 2024 - 13:36
 0  20
Evrenin Temeli  Yantra Geometrisi

Yantra geometrisi, dünyanın yapı taşları arasında yerini alır. Evrenin temeli olan yantra, yaratılışın planlanması bütün biçimlerin ortaya çıkışını da ifade eder. Yantra geometrisi, her şeyi yaratan ve bir araya getiren enerji düzenlerinin araştırıldığı bir enerjidir. Eski bir bilim olan yantra, her ölçeğinde büyümenin ya da hareketin doğal biçiminin kaçınılmaz olduğunu da ifade eder.

Bu enerji sistemi için yaşam çiçeğinin unutulmuş sırrı isimli eserde konu ile ilgili kapsamlı araştırma yapılmıştır. Mucizelerini Yarat ile sizde yantra geometrisinin yanı sıra, platform üzerinden diğer ürünlere hemen sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Yantra sembolünün açıklamasının yanı sıra, platformda belli başlı astroloji doğum haritası analizi yapmak mümkündür.

Mucizelerini Yarat platformu üzerinde şans getiren ürünler, tütsüler, sesli çanaklar, çakra dengeleyicileri, bileklikler, kolyeler ve benzeri rüzgâr çantaları ürünleri yer almaktadır. Yantra geometrisi sayesinde, genel faydalarından, sağlık yararlarından, paradan, aşk ve evlilikten, çocuktan ve eğitim hayatından olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Mucizelerini Yarat üzerinden alabileceğiniz mantra ise ruhani kanallar olarak kullanılan bir sistemdir. Meydana gelen titreşimlerden yararlanarak bireylerin daha yüksek bilince kavuşması bu teori ile mümkün olmaktadır. Mucizelerini Yarat üzerinden alacağınız ürün grupları arasında; yantra kolye, yantra bileklik ve benzeri hizmetler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, astroloji ile ilgili bütün konuları da site üzerinden alabilmeniz mümkündür. Ürün grupları ve diğer hizmetleri gözden geçirmek için www.mucizeleriniyarat.com linkini ziyaret edebilirsiniz.

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Medya Haber Türkiye genelinde iş geliştirme söz konusu olduğunda medya haberleri meslek veya sektör açısından son derece önemlidir. Bu bağlamda ilgili çalışmalar devam etmektedir.